Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş’ın gözdesi Maldivler’de!

30 Mayıs, 2016 | 08:55

 Van der Wiel Beşiktaş’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Hollandalı futbolcu Van der Wiel, Fransa Ligi’nin sona ermesiyle soluğu Maldivler’de aldı.

Son yıllarda Türk seyahatseverlerin de ilgisini çekmeyi başaran Maldivler, ünlü isimlerin bu yıl da ilk tercihi. Tropik adaların incisi olarak bilinen Hint okyanusunun cennet adalar topluluğu Maldivler, muhteşem doğası, beyaz kumlarla kaplı büyüleyici plajları ve sualtı zenginlikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor.

Bir dönem adı Galatasaray’la da anılan ve şu sıralar Beşiktaş’a transferi gündemde olan PSG’li Van der Wiel de Maldivler büyüsüne kapılan isimlerden. Yıldız futbolcu, Fransa Ligue 1’de şampiyonluk sevinci yaşadıktan hemen sonra Maldivler’in yolunu tuttu.

Maldivler tatilinden fotoğrafları instagram sayfasına yükleyen 28 yaşındaki futbolcu, başkent Male’de lüks bir villa otelde kaldı. Hollandalı futbolcu, sezonun tüm yorgunluğunu muhteşem Maldivler tatiliyle üzeriden attıktan sonra Dubai’ye geçerek tailine burada devam etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa Ligue 1, Maldivlder, Maldivlder otelleri, Maldivlder tatili, Maldivlder turu, Van der Wiel, Van der Wiel beşiktaş, Van der Wiel kimdir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları