Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş Fulya davasında duruşma tarihi 4 eylül olarak belirlendi!

02 Eylül, 2014 | 13:11

Fulya-davası-besiktas-yıldırım-demirören-fikret-orman-ascioglu-hürser-tekinoktay-besiktas-mali-ibra-davasi-fulya-davasi

Beşiktaş kongre üyesi Hürser Tekinoktay’ın açmış olduğu,kamuoyunda Fulya Davası olarak bilinen dava duruşma tarihi 4 Eylül günü saat 11.05 olarak belirlendi.

BesiktasPostasi’nin Haberine Göre;

Yıldırım Demirören’in mahkemeye mütehitin elinde olan bu fazlalıklara dair tespit davası açaçaklarını beyan edip davayı açmadıkları gibi süreyide uzatıp Beşiktaş’a maddi ve manevi olarak zarar vermekteyken hakimin vereceği bu karar merakla bekleniyor.

Beşiktaş taraftarının merakla takip ettiği dava 4 Eylül 2014 tarihinde saat 11.05 Çağlayan 6.Asliye Hukuk Mahkemesinde görülecek.

Özellikle Fulya Davası olarak bilinmesine rağmen,davanın Beşiktaş külübünün transferlerde yapılan usülsüzlük,UEFA kriterlerine dair yönetilmemesi,tazminatlar ve Beşiktaşın borçlanma yapısı üzerine kurulu olan bir çok konuyu içine aldığı biliniyor.

NOT: Duruşmaya Dileyen Taraftarlar Katılabilecek

Kaynak : BesiktasPostasi.Com

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşçıoğlu, avrupadan men, Beşiktaş, beşiktaş fulya davası, beşiktas ibra, beşiktaş mali kongre, beşiktaş mali kongre ibra, beşiktaş men, beşiktaş yönetimi, çağlayan adliyesi, davası, Demirören, eylül fulya davası, fikret, Fikret Orman, finansal fair play, Fulya, hürser, Hürser Tekinoktay, İbra, ibra davası, Mali, mali kongre, olaganüstü kongre, Orman, Şike, tekinoktay, UEFA kriterleri, yıldırım, Yıldırım Demirören,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları