Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş’ın yıldızı Demba Ba Miami tatilinde

11 Ocak, 2015 | 15:41

Beşiktaş’ın Senegalli golcüsü Demba Ba, devre arası tatilini fırsat bilip eşi ile birlikte Miami’nin yolunu tuttu / Demba Ba Miami tatilinde

Beşiktaş taraftarının yeni Pascal olarak gördüğü Demba Ba, soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde Miami sahillerinin sıcak havası, turkuaz denizi ve mükemmel plajlarında gününü gün ediyor.

Yılın her dönemi bir çok ünlü ismi ağırlayan Miami’de eşiyle birlikte devre arası tatilini geçiren golcü futbolcu, ilk yarının yorgunluğunu atmış görünüyor. Sahilleri, gece hayatı ve şık restoranları ile günün 24 saatinin dolu dolu yaşandığı Miami’de keyifli günler geçiren Senagalli golcü, burada paparazzilerden kaçamadı.

demba-ba-miami

Türkiye’de ailesi ile pek görüntülenmeyen Demba Ba, Miami sahillerinde rahat tavırları ile dikkat çekti. Tüm günü Miami’nin serin sularında denize girerek geçiren yıldız futbolcu, zaman zaman eşiyle selfie çekerken objektiflere takıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş devre arası, Beşiktaş golleri, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş kamp, Beşiktaş tatil, demba ba, Demba Ba amerika, Demba Ba beşiktaş, Demba Ba beşiktaş golleri, Demba Ba eşi, Demba Ba golleri, Demba Ba haberleri, Demba Ba karısı, Demba Ba miami, Demba Ba resimler, Demba Ba tatil, Miami Sahilleri, Miami sahilleri Amerika, Miami sahilleri turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları