Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Berlin’deki Tegel Havaalanı gece kulübü olma yolunda!

17 Nisan, 2018 | 17:52

Tegel Havalimani gece kulübü oluyor

Almanya’nın önemli havalimanlarından olan Berlin’deki Tegel Havaalanı gece kulübü olma yolunda! Dünyada gece hayatının yoğun yaşandığı yerlerden olan Berlin şehri, yakın zamanda kapatılacak olan Tegel Havaalanı’nı dev bir gece kulübüne çevirme planları ile çalkalanıyor.

Almanya’nın önemli havalimanlarından olan Berlin’deki Tegel Havaalanı gece kulübü olma yolunda! Dünyada gece hayatının yoğun yaşandığı yerlerden biri olan Berlin şehri, yakın zamanda kapatılacak olan Tegel Havaalanı’nı dev bir gece kulübüne çevirme planları ile çalkalanıyor.

Tegel Havalimanı gece kulübü oluyor! Berlin’deki Tegel Havaalanı’nın gece kulübü olacağı konuşulan şehir şimdilerde bu haberle çalkalanıyor.

Tegel Havaalanı gece kulübü olma yolunda

Şu anda gece hayatının önemli mekanlarını barındıran ve her türlü eğlenceyi tadabileceğiniz kentlerden biri olan Almanya’nın Berlin’de geçtiğimiz sene yapılan bir halk oylamasıyla Tegel Havaalanı’nın açık kalması yönünde karar çıkmıştı.

Berlin Clubcomission inceleme yapacak

Ancak bu duruma karşın bir yandan da 2020’de açılacak yeni bir havaalanının inşaatı devam ederken, Tegel’i ziyaret edecek Berlin Clubcommission’un, yılların havalimanını, içinde birden çok gece kulübünün bulunduğu bir tesise ve festival alanına dönüştürmek için ilk incelemeyi yapacağı bildirildi.

Berlin Clubcomission’un yakın zamanda bu incelemenin sonuçlarını açıklayacağı öğrenilirken, Tegel Havalimanı’nın da geleceği bir anlamda belirlenmiş olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Berlin, Berlin Clubcomission, gece külübü, Tegel Havaalanı, Tegel Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları