Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bergama, Berlin ITB fuarına katılıyor

04 Mart, 2013 | 13:39

Bergama, Berlin ITB fuarına katılıyor İzmir’in Bergama ilçesinin ürünleri, 6-10 Mart arasında düzenlenen Berlin ITB 2013 fuarında görücüye çıkacak.

Geçen yıl olduğu gibi Bergama, Dikili ve Kınık’ın güzellikleri, fuarda sergilenecek. Bergama Ticaret Odası (BERTO)’nın bu yıl Bergama Belediyesi ile ortak stant açtı.

Bölge ekonomisine ve tanıtımına büyük katkı sağlayacak fuar vesilesiyle oda, köprü vazifesi görüp turizm ve ticareti geliştirmeyi hedefliyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, geçen yıldan farklı olarak fuardan sonra dünyanın en büyük limanlarından olan Hamburg Limanı’nı ziyaret edeceklerini, ikili görüşmelerle bölgeye ve ekonomiye büyük faydalar sağlayarak Türkiye’ye dönmeyi planladıklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bergama, Bergama Berlin ITB fuarı, Bergama fuar, Bergama tanıtımı, Berlin Fuarı, Berlin ITB fuarı, Berlin ITB fuarı 2013,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları