Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bergama 47. ITB Berlin Fuarı’nda

08 Mart, 2013 | 10:30

Bergama 47. ITB Berlin Fuarı'nda Dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin Fuarı’nda Bergama tanıtılıyor.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik tarafından açılan Türkiye bölümü, 3 bin 79 metrekare alanda 105 stant ve 122 katılımcıyla temsil ediliyor. Bergama Ticaret Odası (BERTO), bu yıl da ilçenin güzelliklerini ziyaretçilere tanıtıyor.

BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, Başkan Yardımcısı Erkan Evrenkaya, Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Birol ve Levent Akçay, Genel Sekreter Gülay Koç, Meclis üyeleri Ali Güzelel, Mehmet Şerit, Tuncer Çalışkan ve Ertuğ Canoğlu, oda üyeleri Muzaffer Demirci, Sebahattin Şen, Mustafa Durmaz, Erol Işıldak, Ali Osman Önal, Fikret Ürper, Sadullah Ürper ve Ali Sarıl, fuar delegasyonunda ilçeyi temsil eden isimler arasında.

BERTO, fuarda ikili görüşmelerle turizm ve ticaret ataklarında bulunmayı hedefliyor.

Üyelerin tanıtım kataloğunun yanısıra Bakırçay yöresine has numune ürünlerin bulunduğu stantta, Bergama’nın güzellikleri ve değerleri tanıtılıyor.

Konu hakkında açıklama yapan BERTO Başkanı Kahraman, “Bergama’nın en iyi şekilde tanıtımını sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz.” dedi. Kahraman, bu yıl farklı olarak fuardan sonra Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası ve Hamburg Ticaret Ataşeliği ile ikili görüşmeler yapacaklarını, ayrıca Hamburg Limanı’nı ziyaret edeceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bergama, bergama ITB, Bergama Ticaret Odası, BERTO Başkanı, ITB, ITB 2013, ITB Berlin, ITB Berlin Fuarı 2013, ITB fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Uluslararası Turizm Borsası, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları