Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bergama 47. ITB Berlin Fuarı’nda

08 Mart, 2013 | 10:30

Bergama 47. ITB Berlin Fuarı'nda Dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin Fuarı’nda Bergama tanıtılıyor.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik tarafından açılan Türkiye bölümü, 3 bin 79 metrekare alanda 105 stant ve 122 katılımcıyla temsil ediliyor. Bergama Ticaret Odası (BERTO), bu yıl da ilçenin güzelliklerini ziyaretçilere tanıtıyor.

BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, Başkan Yardımcısı Erkan Evrenkaya, Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Birol ve Levent Akçay, Genel Sekreter Gülay Koç, Meclis üyeleri Ali Güzelel, Mehmet Şerit, Tuncer Çalışkan ve Ertuğ Canoğlu, oda üyeleri Muzaffer Demirci, Sebahattin Şen, Mustafa Durmaz, Erol Işıldak, Ali Osman Önal, Fikret Ürper, Sadullah Ürper ve Ali Sarıl, fuar delegasyonunda ilçeyi temsil eden isimler arasında.

BERTO, fuarda ikili görüşmelerle turizm ve ticaret ataklarında bulunmayı hedefliyor.

Üyelerin tanıtım kataloğunun yanısıra Bakırçay yöresine has numune ürünlerin bulunduğu stantta, Bergama’nın güzellikleri ve değerleri tanıtılıyor.

Konu hakkında açıklama yapan BERTO Başkanı Kahraman, “Bergama’nın en iyi şekilde tanıtımını sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz.” dedi. Kahraman, bu yıl farklı olarak fuardan sonra Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası ve Hamburg Ticaret Ataşeliği ile ikili görüşmeler yapacaklarını, ayrıca Hamburg Limanı’nı ziyaret edeceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bergama, bergama ITB, Bergama Ticaret Odası, BERTO Başkanı, ITB, ITB 2013, ITB Berlin, ITB Berlin Fuarı 2013, ITB fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Uluslararası Turizm Borsası, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları