Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Benny More Festivali Küba’da başlıyor

30 Kasım, 2012 | 17:43

Benny More Festivali Küba’da başlıyor.Küba’da Benny More Festivali bugün başlıyor ve festival 2 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

Kübalı ünlü şarkıcı Benny More (1919-1963) adına düzenlenen festival başladı. Benny More Festivali,More’un doğduğu Cienfuegos eyaletindeki Santa İsabel de las Lajas kentinde start aldı.

Festivalin galasında dünyaca ünlü piyano virtüözü Frank Fernandez, Holguin Şehir Senfoni Orkestrası sahne alacak. Festival 2 Aralık Pazar günüe kadar sürecek.

Festival bu yıl ayrıca Cienfuegoslu şarkıcı Paulina Alvarez, yerel müzisyen Rafael Lay, Efrain Loyola ve Felito Molina gibi sanatçıları da anacak.

Festivalin açılışında Benny More mezarı başında düzenlenecek törenle anılacak.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Benny More, Benny More Festivali, Benny More Festivali Küba, Beny More Festivali, Efrain Loyola, Felito Molina, festival, Frank Fernandez, Holguin Şehir Senfoni Orkestrası, Küba, Küba Benny More Festivali, Küba festival, Küba festivali, Paulina Alvarez, Rafael Lay, Santa İsabel de las Lajas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları