Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Belediye başkanı ağzından kaçırdı, Gümüşlük’te evleniyorlar!

09 Temmuz, 2009 | 11:50

Nejat Berrak Ekranların ünlü çifti Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler yaz sonunda nikah masasına oturacak.

İkilinin sır gibi sakladığı evlilik planını, Gümüşlük Belediye Başkanı ağzından kaçırdı!

Sabah’ın haberine göre Başkan Mehmet Tire, gazetecilerle sohbet ederken, söz döndü dolaştı ünlülerin Gümüşlük tutkusuna geldi. Başkan, “Nejat İşler de burayı çok sever” dedi, sonra da bombayı patlattı: Düğünü yaz sonu burada yapacak. Nikahı da ben kıyacağım!

Böylece, yaklaşık beş aydır birlikte olan çiftin Gümüşlük’te hem tatil yaptığı, hem de evlilik hazırlıklarını sürdürdüğü ortaya çıktı. Tüzünataç ve İşler’in Roma’da evleneceği iddiasının da asılsız olduğu anlaşıldı. Nejat İşler, sevgilisine Üsküp’teki dizi setinde sürpriz yapmış ve evlilik teklif etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berrak Tüzünataç, Berrak Tüzünataç düğün, Bodrum, Bodrum Otelleri, Gümüşlük, Gümüşlük Belediyesi, Gümüşlük otelleri, Mehmet Tire, Nejat İşler, Nejat İşler düğün,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları