Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Belarus’a fuhuş turu yapan Türk turizmci tutuklandı!

15 Aralık, 2009 | 17:22

Minsk Gece Bir Türk vatanadaşının Belarus’un başkenti Minsk’e “fuhuş turu” düzenlediği gerekçesiyle tutuklandığı öğrenildi.

Rus İnterfaks-Doğu haber ajansı, Belarus’taki bir turizm şirketiyle ilişkisi bulunan ve adı açıklanmayan Türk vatandaşının bu sayede ülkeye getirdiği turistlere Minsk’teki hayat kadınlarını pazarladığı ileri sürüldü.

Polis tarafından yapılan açıklamada, yabancılara kiralanan günlük dairelerde ve otel odalarında hayat kadınlarıyla randevu ayarlandığının tespit edildiği belirtilerek, “Müşterilere bu hizmetin bir saatlik bedeli yaklaşık 150 dolar civarında. Fuhuş turuyla Minsk’e gelen turistlerin çoğunluğunu Türk vatandaşları oluşturuyor. Bu turu yaptıran Türk hakkında fuhuş yaptırma ve fuhuş imkanları sağlama suçundan dava açıldı” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belarus, Belarus Fuhuş Turu, Belarus Gece Hayatı, Minsk, Minsk Fuhuş, Minsk Fuhuş Turu, Minsk Gece Hayatı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
15 Aralık, 2009

Enterasan,bu tür olaylar Avrupa ve daha önceki Kominist Ülkelerinde suc teskil etmez.Normaldir gelen Turistler arzuladiklari sekilde serbestirler.Üstelik 150 dolarda ödemisler.Bu tür olaylar normaldir,haberin gercekligine bakmak lazim.Türk gazetelerinde yayinlanan Italyan Basbakina yumrukla saldirida bulunuldugunu gibi,Berluskoniye yumrukla degil Milanonun Katedralinin minyeturagir bir cisim firlatarak yüzüne ve burun kemiginin ve dislerinin kirilmasina sebep oldu.Verilen bilgilerin dogru olmasina dikkat cekerim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 15th, 2009 at 19:37 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları