Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Belarus’a fuhuş turu yapan Türk turizmci tutuklandı!

15 Aralık, 2009 | 17:22

Minsk Gece Bir Türk vatanadaşının Belarus’un başkenti Minsk’e “fuhuş turu” düzenlediği gerekçesiyle tutuklandığı öğrenildi.

Rus İnterfaks-Doğu haber ajansı, Belarus’taki bir turizm şirketiyle ilişkisi bulunan ve adı açıklanmayan Türk vatandaşının bu sayede ülkeye getirdiği turistlere Minsk’teki hayat kadınlarını pazarladığı ileri sürüldü.

Polis tarafından yapılan açıklamada, yabancılara kiralanan günlük dairelerde ve otel odalarında hayat kadınlarıyla randevu ayarlandığının tespit edildiği belirtilerek, “Müşterilere bu hizmetin bir saatlik bedeli yaklaşık 150 dolar civarında. Fuhuş turuyla Minsk’e gelen turistlerin çoğunluğunu Türk vatandaşları oluşturuyor. Bu turu yaptıran Türk hakkında fuhuş yaptırma ve fuhuş imkanları sağlama suçundan dava açıldı” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belarus, Belarus Fuhuş Turu, Belarus Gece Hayatı, Minsk, Minsk Fuhuş, Minsk Fuhuş Turu, Minsk Gece Hayatı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
15 Aralık, 2009

Enterasan,bu tür olaylar Avrupa ve daha önceki Kominist Ülkelerinde suc teskil etmez.Normaldir gelen Turistler arzuladiklari sekilde serbestirler.Üstelik 150 dolarda ödemisler.Bu tür olaylar normaldir,haberin gercekligine bakmak lazim.Türk gazetelerinde yayinlanan Italyan Basbakina yumrukla saldirida bulunuldugunu gibi,Berluskoniye yumrukla degil Milanonun Katedralinin minyeturagir bir cisim firlatarak yüzüne ve burun kemiginin ve dislerinin kirilmasina sebep oldu.Verilen bilgilerin dogru olmasina dikkat cekerim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 15th, 2009 at 19:37 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları