Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beethoven Akademi Ödülü Fazıl Say’ın

30 Kasım, 2016 | 09:42
Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden biri olan Beethoven Akademi Ödülü’ne Fazıl Say layık görüldü.

Beethoven Akademi Ödülü Fazıl Say’ın

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden biri olan Beethoven Akademi Ödülü’ne Fazıl Say layık görüldü.

Klasik müziğin Oscar’ı olarak bilinen Almanya devleti onaylı dünyanın en önemli müzik ödüllerinden biri, Beethoven Ödülü, Fazıl Say’a verilecek.

Beethoven Akademisi tarafından verilen Uluslararası Beethoven İnsan Hakları, Barış, Özgürlük, Yoksullukla Mücadele ve İçselleme Ödülü’ne bu yıl dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say layık görüldü.

Fazıl Say, ödülünü 17 Aralık günü Beethoven’ın doğduğu Bonn kentinde düzenlenecek törenle alacak. Fazıl Say, tören sırasında Aşık Veysel’in Kara Toprak isimli eserini seslendirecek.

Tören Fazıl Say Konserleriyle devam edecek

Törende ayrıca, “Türkiye’de İnsan Hakları ve Özgürlük için Konser” adı altında bir konser etkinliği de düzenlenecek. Fazıl Say’a Türk piyano ikilisi Ferhan ve Ferzan Önder’in yanı sıra Yunan piyanist Maria Ntokou, Alman piyanist Luisa Imorde ve ödülün 2015’teki sahibi Suriyeli piyanist Ayham Ahmed de eşlik edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beethoven, Fazıl Say,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları