Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beckham çifti, Londra merkeze taşınıyor!

08 Ekim, 2013 | 12:21

david-beckham-londra İngiliz futbolunun efsanelerinden David Beckham, Beckingam Sarayı adıyla anılan lüks malikanesini sattı.

Beckham çiftinin, bu satıştan 12 milyon sterlin kazandığı ve Londra’nın merkezinde 45 milyon sterlin değerinde yeni bir malikane almayı planladığı konuşuluyor.

David Beckham’ın düğünlerinden üç ay sonra satın aldıkları ev için üzgün olduğu öğrenildi.

Kazançlarının büyük bölümünü gayrimenkule yatıran Beckham çiftinin, İngiltere’nin yanı sıra ABD ve Dubai’de de evleri bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beckingam Sarayı, David Beckham, David Beckham İngiltere, David Beckham Londra, David Beckham Londra evi, David Victoria Beckham, Londra, Londra İngiltere, Victoria Beckham,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları