Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beckham Ailesi Kayak Tatilinde!

21 Şubat, 2017 | 12:00

Beckham Ailesi Kayak Tatilinde!

Beckham ailesi kar tatilinin keyfini kayak yaparak çıkarıyor / Beckham Ailesi Kayak Tatilinde!

Kış turizminin vazgeçilmez alışkanlığı kayak tatili, dünyaca ünlü isimler arasında da oldukça popüler. Her yıl kış mevsiminin bu dönemlerinde milyonlarca turist gibi, ünlüler de kayak tatili yaparak stres atıyor.

Beckham Ailesi Kayak Tatilinde!

CumCuma’nın haberine göre; Eski İngiliz futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham çocuklarıyla birlikte kayak tatilinde. Ünlü çift çocukları Brooklyn, Romeo, Harper ve Cruz ile Kanada’da kayak tatili yapıyor. Whistler kayak merkezine giden Beckham ailesi, snowboard dersi aldıktan sonra hünerlerini sergiledi.

Bir hayli eğlenceli geçen kayak tatillerinden kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşan Beckhamlar, takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldular. Kanada yolculuğunda düşüp kolunu inciten Brooklyn ise kayak yapan ailesini kenardan izlemekle yetindi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Beckham, Kayak, kayak tatili,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları