Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramı Fransa’da geçirmeye ne dersiniz?

18 Ağustos, 2014 | 11:37

Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kaldı. Tatil planlarınız arasında Avrupa turu varsa Fransa tam size göre…

Yurtiçi ve yurtdışı turları ile Türkiye’nin köklü turizm firmalarından World Travel Service, bayram tatili için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Bayramını Fransa’da geçirmek isteyenler WTS’nin Fransa turu tam size göre…

Fransa’da Bayram!

Fransa özellikle şatolarıyla ünlü. Büyükçe bir ormanın tam ortasında kurulmuş olan Chateau de Chantilly de Paris civarındaki şatoların en güzellerinden biri. Muhteşem bir mimariye sahip olan bu mekan, Fransız ihtilali sırasında yıkılmış ve sonra yeniden inşa edilmiş.

Paris, dünya şıklığını yaratan efsaneler diyarı. Ünlü markaların şık ve zarif butikleri, çok katlı mağazalar, neşeli sokak pazarları, özgün butikler, gurme shop’lar…

FRANSA BAYRAM TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Müzeleri gezebilir ve müze çıkışı müthiş Fransız yemeklerini tadabilirsiniz. Yaklaşık 2000 yıllık bir tarihe sahip olan başkent Paris’ de eğlencenin doruklarına çıkmak için Le Lido, Crazy Horse Saloon, Bal du Moulin Rouge ve Les Folies Bergere giderek görkemli şovlara dahil olabilirsiniz.

Sınırsızca eğlenmek istiyorsanız, başkent Paris’ deki Şanzelize’ ye mutlaka uğramalısınız. Şanzelize’ nin birçok ünlü caddesinde bulunan bar, restorant ve cafelerde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Alışveriş’ten keyif alan herkesin zevkine uygun seçenekler var. Gösterişli butiklerden neşeli ve hareketli sokak pazarlarına kadar farklı alternatifleri görebiliyorsunuz. Moda bakımından en zengin ülkelerin başında gelen Fransa, dünya modasının kalbinin attığı yer olarak biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa, Fransa bayram, Fransa gezilecek yerler, Fransa Paris, Fransa turu, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı 2014, Kurban Bayramı fransa, Kurban Bayramı haberleri, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı Turları, Şanzelize, Şanzelize Fransa, Şanzelize paris,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları