Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram’da Zanzibar turları büyük ilgi görüyor

10 Kasım, 2010 | 11:54

Kurban Bayramı’nda Zanzibar turları büyük ilgi gördü.

Kurban Bayramı’nda 9 günlük tatillerini nerede geçireceklerine karar veremeyenler için zaman daha da daraldı. Bayram tatilinde özellikle yurtdışını düşünenler, uçak ve otellerde yer bulmakta zorlanıyorlar.

Çoğu yurtdışı turlarının satışa kapandığını belirten seyahat acenteleri, Zanzibar’a bu yıl diğer dönemlere göre daha büyük bir ilgi olduğunu ve Zanzibar’da son yerlerin de satılmak üzere olduğunu belirtiyorlar. Acenteler, Zanzibar’a gitmek isteyenler için otel, uçak, transfer gibi birçok hizmet veriyorlar.

Acenteler, Bayram tatili için vizesi yetişmeyenlerin vizesiz gidilebilen ülkelere yöneldiğini söylerken, vize gerekmeyen Zanzibar’a büyük bir talep olduğunu vurguluyorlar.

Zanzibar Afrika kıtasının doğusunda Tanzanya’ya bağlı iki adadan oluşan özerk yönetilen bir bölge. Zangibar ve Pemba Adası adası olmak üzere iki adadan oluşan yönetsel bölgenin başkenti ise Stone Town. Zanzibar’da ekonominin büyük bir bölümü turizme dayalı.

Zanzibar tur detayları için tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram Zanzibar, Bayram Zanzibar Turu, Bayram'da Zanzibar, Bayram'da Zanzibar Turları, Bayram'da Zanzibar Turu, Vizesiz Gidilen Yerler, Zanzibar Otel, Zanzibar Turu, Zanzibar Vizesiz,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları