Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram’da Zanzibar turları büyük ilgi görüyor

10 Kasım, 2010 | 11:54

Kurban Bayramı’nda Zanzibar turları büyük ilgi gördü.

Kurban Bayramı’nda 9 günlük tatillerini nerede geçireceklerine karar veremeyenler için zaman daha da daraldı. Bayram tatilinde özellikle yurtdışını düşünenler, uçak ve otellerde yer bulmakta zorlanıyorlar.

Çoğu yurtdışı turlarının satışa kapandığını belirten seyahat acenteleri, Zanzibar’a bu yıl diğer dönemlere göre daha büyük bir ilgi olduğunu ve Zanzibar’da son yerlerin de satılmak üzere olduğunu belirtiyorlar. Acenteler, Zanzibar’a gitmek isteyenler için otel, uçak, transfer gibi birçok hizmet veriyorlar.

Acenteler, Bayram tatili için vizesi yetişmeyenlerin vizesiz gidilebilen ülkelere yöneldiğini söylerken, vize gerekmeyen Zanzibar’a büyük bir talep olduğunu vurguluyorlar.

Zanzibar Afrika kıtasının doğusunda Tanzanya’ya bağlı iki adadan oluşan özerk yönetilen bir bölge. Zangibar ve Pemba Adası adası olmak üzere iki adadan oluşan yönetsel bölgenin başkenti ise Stone Town. Zanzibar’da ekonominin büyük bir bölümü turizme dayalı.

Zanzibar tur detayları için tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram Zanzibar, Bayram Zanzibar Turu, Bayram'da Zanzibar, Bayram'da Zanzibar Turları, Bayram'da Zanzibar Turu, Vizesiz Gidilen Yerler, Zanzibar Otel, Zanzibar Turu, Zanzibar Vizesiz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları