Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramda Yunan Adalarına akın var

13 Eylül, 2016 | 08:31

Yunan Adaları Yakınlığı,ucuz oluşu ve kolay ulaşımı nedeniyle bayramda en çok tercih edilen tatil Yunan adaları oldu.

Yunan Adaları, uzun Kurban Bayramı tatili‘nin yine gözdesi oldu. Yunan Adaları, yakın ve ucuz oluşunun yanı sıra her bütçeye uygun tatil fırsatları sunmasıyla da tercih sebeplerinden.

İzmir, İstanbul, Ankara gibi illerin yanı sıra Almanya ve Hollanda’dan gurbetçileri de ağırlayan Yunan Adaları, Kurban Bayramı tatilinde Türk turist akına uğruyor. Günübirlik turlarla Yunan adalarına geçen turistlerin yanı sıra paket turlarla adaları ziyaret edenlerin sayısı bir hayli fazla.

Özellikle Cumartesi günü Kos Adasına gitmek isteyen seyahatseverler, feribot bilet satış gişeleri önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Bilet alabilmek için sıraya giren tatilciler, Yunan adalarına hem ucuz hem de yemeklerinin güzel olduğu için gittiklerini belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kos Adası, Kurban Bayramı, kurban bayramı turu, ucuz yunan adaları, Yunan Adaları, Yunan adaları kurban bayramı, Yunan Adaları Turu, Yunanistan Turu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları