Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramda vizesiz gidilebilen ülkeler

08 Kasım, 2010 | 13:10

Bayramda vizesiz gidilebilen ülkelere ilgi artıyor

Kurban bayramı tatilinin 9 gün olması ile birlikte tur programlarına katılmak isteyen tatilciler de rezervasyonlarını yaptırmaya aylar öncesinden başladı.

Bayramda Avrupa ülkelerini tercih edenler; rezervasyon için geç kalıp vize sorunu ile karşılaşınca vizesiz gidilebilen yerlere yönelmeye başladılar.

Vizesiz gidilebilen yerler arasında en çok Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya dikkat çekiyor. Saraybosna, Üsküp, Ohrid gibi çeşitli Balkan ülkeleri de tercih edilen yerler arasında.

Tatillerini yurtdışında geçirmek isteyen ancak vize sorunu ile karşılaşanlar, vizesiz gidilebilen ülkeleri tercih etmeye başladı. Şimdilerde vizesiz gidebilecekleri bir yerler arayan turistler, tercihlerini; Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya, gibi destinasyonlardan yana kullanıyorlar. Vizesiz Gidelebilen Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya gibi yerler vizesi yetişmeyenler için büyük bir fırsat haline geldi.

Ayrıca Dubai, Mısır gibi destinasyonlar da vize işlemleri kısa sürdüğünden tercih ediliyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayramda Tunus-Djerba, Bayramda vizesiz gidilebilen ülkeler, Brezilya, Djerba turları, Djerba Turu, Dubrovnik Turu, Fas, Hırvatistan Dubrovnik, Hırvatistan-Dubrovnik Turu, Ohrid, Saraybosna Turu, Tunus-Djerba, Tunus-Djerba Turu, Üsküp Turu, Vizesiz Bayram Turları, Vizesiz gidilebilecek yerler, vizesiz gidilebilen ülkeler, Vizesiz Turlar, Vizesiz ülkeler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları