Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramda vizesiz gidilebilen ülkeler

08 Kasım, 2010 | 13:10

Bayramda vizesiz gidilebilen ülkelere ilgi artıyor

Kurban bayramı tatilinin 9 gün olması ile birlikte tur programlarına katılmak isteyen tatilciler de rezervasyonlarını yaptırmaya aylar öncesinden başladı.

Bayramda Avrupa ülkelerini tercih edenler; rezervasyon için geç kalıp vize sorunu ile karşılaşınca vizesiz gidilebilen yerlere yönelmeye başladılar.

Vizesiz gidilebilen yerler arasında en çok Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya dikkat çekiyor. Saraybosna, Üsküp, Ohrid gibi çeşitli Balkan ülkeleri de tercih edilen yerler arasında.

Tatillerini yurtdışında geçirmek isteyen ancak vize sorunu ile karşılaşanlar, vizesiz gidilebilen ülkeleri tercih etmeye başladı. Şimdilerde vizesiz gidebilecekleri bir yerler arayan turistler, tercihlerini; Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya, gibi destinasyonlardan yana kullanıyorlar. Vizesiz Gidelebilen Hırvatistan-Dubrovnik, Tunus-Djerba, Fas, Brezilya gibi yerler vizesi yetişmeyenler için büyük bir fırsat haline geldi.

Ayrıca Dubai, Mısır gibi destinasyonlar da vize işlemleri kısa sürdüğünden tercih ediliyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayramda Tunus-Djerba, Bayramda vizesiz gidilebilen ülkeler, Brezilya, Djerba turları, Djerba Turu, Dubrovnik Turu, Fas, Hırvatistan Dubrovnik, Hırvatistan-Dubrovnik Turu, Ohrid, Saraybosna Turu, Tunus-Djerba, Tunus-Djerba Turu, Üsküp Turu, Vizesiz Bayram Turları, Vizesiz gidilebilecek yerler, vizesiz gidilebilen ülkeler, Vizesiz Turlar, Vizesiz ülkeler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları