Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramda Uzakdoğu

13 Ağustos, 2014 | 10:34

5 günlük bayram tatilini stresten uzak geçirmek isteyenler, bu yıl Uzakdoğu turlarını tercih ediyor.

Kurban bayramı tatili turizmcileri harekete geçirirken köklü turizm firmalarından World Travel Service, 15 Ağustos’a kadar yapılan rezervasyonlarda indirim uyguluyor. WTS, 3 Ekim Cuma günü başlayacak Kurban bayramı tatili için Uzakdoğu‘yu tercih edenlere uygun fiyatlarda tatil imkanı sunuyor.

Bayramda nerelere gidilir?

Tayland’ın başkenti ve Güneydoğu Asya’nın en hızlı gelişen kentlerinden biri olan Bangkok, bayram tatili için biçilmiş kaftan. “Melekler şehri” olarak anılan Bangkok, lüks otelleri ve mimari yapıları ile turistlerin ilgisini çekiyor. Tayland Körfezi kıyısında gece kulüpleri ve temiz kumsalları ile bilinen Pattaya ise hem yaz hem de bayram tatilini bir arada yapacaklar için iyi bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin güney kıyısında bulunan ve yaklaşık 235 küçük adadan oluşan muhteşem doğa harikası Hong Kong ise Asya’nın en işlek ticaret ve turizm merkezi. Singapur ise Malay Yarımadası’nın ucunda tropikal iklimi ile tatilcilerin gözdesi.

Uzakdoğu denilince akla ilk gelen dünyaca ünlü turizm adası Phuket. Andaman Denizi kıyısında bulunan cennet ada küçük bir köprü ile ana karaya bağlanan, doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Yüzlerce bar, kulüp, disko ve kabare ile sabahın ilk ışıklarına kadar keyifli vakitler geçirilen bölgede plajlar ve lüks oteller de konaklama seçeneklerini oluşturur.

Uzakdoğu bayram turları ve diğer destinasyonlar için tıklayın

Küçük bir not;  Turizmciler, Bayram turlarına olan yoğun ilginin her geçen arttığını bu yüzden tatile çıkacakların elini çabuk tutması gerektiğini belirtiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Bangkok Turları, Bayram tatili, Kurban bayramı kaç gün, Kurban Bayramı Tatili, Kurban bayramı tatili ne kadar, Kurban bayramı tatili ne zaman, Kurban Bayramı Turları, Pattaya, Phuket, Phuket adası, Phuket turları, Uzakdoğu, Uzakdoğu bayram, Uzakdoğu kurban bayramı, Uzakdoğu Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları