Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayramda sanatçılar nerede sahne alacak?

18 Eylül, 2009 | 13:50

Bayramda sanatçılar nerede sahne alacak? 1 -2 yıldır yaşanan ve eğlence sektörünü de baltalayan ‘kriz’ nedeniyle son dönem bayram ve yeni yıl geceleri şarkıcıların bir çoğu evde oturmak zorunda kalmıştı..

Şov dünyası bu yıl çok daha şanslı. Ancak 2009 eylül bayramı sanatçılar için ‘şeker’ gibi geçecek Bu kez onlarca sanatçı Çeşme, Antalya ve Kıbrıs’ta sahne alacaklar… Yapılan bir araştırmaya göre 300 bine yakın Türk Şeker Bayramı’nda tatile çıkacak.. Oteller bayram için için dolu olunca sanatçılarda bayramda sahneye çıkabilecekler….. Haber konseyinin haberine göre işte bayramda sahneye çıkacak isimler..

*2009’a damga vuran sanatçılarda Serdar Ortaç 21 Eylül Pazartesi günü Antalya Kaya Artemis Otel’de sahne alacak…

*2009 yılını yaşadığı polemikler nedeniyle sıkıntılı geçiren İbrahim Tatlıses ise Mardan Palace’de sevenlerinin karşısına 21 Eylül Pazartesi çıkacak..

*Ayrılmaz ikili Cenk Eren ile Nükhet Duru Fame Residence Lara & Spa’da bayramın 1. ve 2. günleri sahne alacak..

*Bayramın birinci günü Bodrum Latanya Beach’te sahne alacak Altay ertesi gün Çeşme gece hayatını sevenleri eğlendirecek..

*Aşk şarkıları dillerden düşmeyen Ferhat Göçer ise Klasis Resort’ta unutulmaz bir gece yaşatacak.

*Müzik kadar dizi sektöründe de emeği olan Özcan Deniz ise Kıbrıs Malpas Otel’de sahne alacak..

*Kıbrıs’ı seçen bir başka ünlü ise geçen yaza damga vuran Ziynet Sali olacak..Seksi şarkıcının tercihi Mercure Otel Girne..

*Menajerliğini eşi yapan sanatçılardan Kibariye de Kıbrıs’ı seçti..Kiboş Salamis Bay Conti Magosa’da sahne alacak..

*İngiltere patentli gurbetçi kızımız Eylem ise The Savoy Otel Girne’yi seçerek Pazar akşamı hayranlarıyla birlikte olacak..

*Afyon’u seçen bir başka isim ise Seda Üren.. Seksi şarkıcıyı izlemek isteyenler bayramın ikini günü Afyon İkbal Termal Hotel’de olmalı… *

Hem güldüren hem eğlendiren Safiye Soyman & Faik Öztürk ikilisi ise Afyon Korel Termal Resort’ta keyifli bir gecce yaşatacak bayramda..

*Saruhan Termal Otel’de ise Hamiyet bayramın ilk günü sahne alacak..

*Ve konserlerden en çok kazanan isim Demet Akalın…Bayramın 3 günü de sahneye çıkacak olanDemet Akalın Marmaris Antalya ve Münih’te hayranlarını hop oturtup hop kaldıracak.. *Gülşen ise hem Kıbrıs’ta hem de Almanya’nın Nürnberg kentinde sevenleriyle buluşacak..

Akşam

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram, Bayram Turları, Bayramda Disneyland, Demet Akalın, Demet Akalın Bayram, Ferhat Göçer, Ferhat Göçer Klasis Resort, Nükhet Duru Fame Residence Lara & Spa, Safiye Soyman, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları