Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram tatillerini Yunanistan’da geçirdiler

13 Ağustos, 2013 | 11:16

Bayram tatillerini Yunanistan'da geçirdiler Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Berrin karakteri ile tanınan Yıldız Çağrı Atiksoy, sevgilisi Hasan Daniker’le Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.

Yaklaşık 3 aydır birlikte olan ikili, bayram tatilini Atina’da geçirdi. Sevgilisi ile birlikte kiliseleri dolaşan güzel oyuncu, kilise içinde yanan mumları inceledikten sonra objektife poz verdi.

Atina’yı karış karış turlayan çiçeği burnunda sevgililer yüzlerine eskiden savaşlarda kullanılan demir maskeleri takarak fotoğraf çektirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki berrin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilsii, Yıldız Çağrı Atiksoy tatil, Yıldız Çağrı Atiksoy yunanistan, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan başkenti, Yunanistan başkenti Atina, Yunanistan tatili,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları