Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram tatillerini Yunanistan’da geçirdiler

13 Ağustos, 2013 | 11:16

Bayram tatillerini Yunanistan'da geçirdiler Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Berrin karakteri ile tanınan Yıldız Çağrı Atiksoy, sevgilisi Hasan Daniker’le Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.

Yaklaşık 3 aydır birlikte olan ikili, bayram tatilini Atina’da geçirdi. Sevgilisi ile birlikte kiliseleri dolaşan güzel oyuncu, kilise içinde yanan mumları inceledikten sonra objektife poz verdi.

Atina’yı karış karış turlayan çiçeği burnunda sevgililer yüzlerine eskiden savaşlarda kullanılan demir maskeleri takarak fotoğraf çektirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki berrin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilsii, Yıldız Çağrı Atiksoy tatil, Yıldız Çağrı Atiksoy yunanistan, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan başkenti, Yunanistan başkenti Atina, Yunanistan tatili,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları