Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram Tatili Uzadı, Rota Yunan Adaları

17 Ağustos, 2017 | 16:06

Bayram Tatili Uzadı, Rota Yunan Adaları

Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla birlikte, rezervasyonlarda patlama yaşanırken,Türk Turist gözünü Yunan Adalarına çevirdi.

Bayram tatilinin uzamasıyla yurtiçi otellerinin yanı sıra feribot ile ulaşılabilen Yunan Adalarında da büyük hareketlilik var. Bayram tatilinin sezona denk gelmesiyle birlikte Bodrum, İzmir, Antalya gibi turizm merkezlerinde otellerdeki doluluk oranı yüzünden Türk turist rotasını feribotla rahatlıkla ulaşılabilen Yunan Adaları‘na çevirdi.

Sezonun son tatil döneminin Kurban Bayramı tatiliyle birleştirilip 10 güne uzatılması turizm sektörünü hareketlendirdi. Türkiye’li turistlerin ise yurtdışına olan ilgisini artırdı. Yurtdışında en çok rağbet gören destinasyonlar ise Yunan Adaları ve Orta Avrupa.

Yunanistan’a 1,5 Milyon Türk Turist Gitmesi bekleniyor

Yunan adalarına bu yıl Türkiye’den gidecek turistlerin sayısının bir milyon olması beklenirken, bazı sektör temsilcilerinin tahminlerine göre bu sayı 1.5 milyona çıktı.

Mykonos’ta Mustafa Sandal Konseri

Yunan Adaları Türk turistleri ağırlamaya devam ederken,Türk sanatçılarla da anlaşmalar yapıyor. Mykonos’un gözde mekanı Nammos, bayramın ilk günü Mustafa Sandal’dan sonra oryantal Didem’le anlaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Yunan Adaları, Yunan Adaları, Yunanistan tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları