Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram Tatili İçin Uzakdoğu’ya İlgi Artıyor

18 Ağustos, 2017 | 15:59

kurban-bayrami-tatili

Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olması sonucunda, yurt dışı turları’na ilgi artışı yaşandı. Son taleplerin yoğunluktan ve süreden dolayı; Maldivler, Phuket Adası, Bali Adası gibi Tropik Adalar olduğu belirtildi

Kurban Bayramı tatilinin, 30 Ağustos zafer bayramı ile birleştirilerek 10 güne çıkarılması, Turizmcileri sevindirdiği gibi Tatile çıkamamış Türk turisti de sevindirdi. 10 gün sonra başlayacak olan tatil için, seyahat acenteleri şu an Yunan Adaları, Avrupa turlarında yer kalmadığını ve talebin Uzak doğu veya Maldivler, Phuket, Bali gibi Tropik Adalara kaydığını belirttiler.

 

 

THY’nin Uzakdoğu‘da Thailand gibi bir çok ülkeye direkt uçuş yapması ve fiyatların uygun olması sonucunda Kurban Bayramı Tatili için uzun turlar düşünenlerin tatil planlarını uzak doğu rotasına çevirdikleri açıklandı.

 

 

Maldivler ve Uzak Doğu Turları’nda World Travel Service (WTS) Özel Fırsatlarına Talep Artıyor

 

Bali Adası

Dünyanın önde gelen seyahat acentelerinden biri olan World Travel Service’in Uzak Doğu ve Maldivler Turları için yaptığı özel fırsat turları, bir çok Acentenin altında uygun fiyatlar veriyor. Özellikle Kurban Bayramı’nda aşırı artan fiyatların aksine, Uzak doğu tatili veya Tropik ada tatili düşünenler için, WTS‘nin sunduğu fırsatlara talep artış gösteriyor

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Bayram tatili, Kurban Bayramı Tatili, Maldivler, Phuket adası, Uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları