Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayram tatili için Maldivler yine ilk sırada!

03 Temmuz, 2015 | 08:49

Bayram tatili için tropik adalar turu düşünenlerin ilk tercihi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Maldivler oldu.

Bu yıl 16-19 Temmuz tarihlerine denk gelen Ramazan Bayramı için tatil hazırlıkları başladı. Avrupa’da tatil düşünen seyahat severler daha çok İtalya ve İtalya Plajları Turları‘nı tercih ederken bayramı uzak coğrafyalarda tropik bir adada geçirmek isteyenler ise tercihini Maldivler‘den yana kullanıyor.

Hint Okyanusu’nda sayıları 1200’ü aşan irili ufaklı mercan adasından oluşan Maldivler, özellikle THY’nin direkt seferlere başlamasının ardından uzak bir destinasyon olmaktan çıktı ve daha çok tercih edilmeye başlandı. Turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle daha çok balayı çiftlerince ziyaret edilen Maldiv adaları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi Ramazan Bayramı için yine en çok aranan bölge oldu.

Daha önce Maldivler turu yapan sehayatseverler, tüplü ve şnorkelli dalış tutkunları için geniş seçenekler sunan adanın, bayramı burada geçirmeyi planlayanların unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklarına dikkat çekiyorlar. Turizmciler ise Bayram Turları‘na olan yoğun ilginin her geçen arttığını bu yüzden tatile çıkacakların elini çabuk tutması gerektiğini belirtiyor.  Maldivler Ramazan Bayramı Turları İçin Tıklayın.

Maldivler Bayram Turları ile sizleri nelerin beklediğine dair hazırladığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
italya plajları, İtalya Plajları bayram, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler bayram, Maldivler dalış, Maldivler ramazan bayramı, Maldivler THY, Maldivler turu, Ramazan Bayramı, ramazan bayramı kaç gün, Ramazan Bayramı ne zaman, Ramazan bayramı turları, Tropik Adalar, tropik adalar bayram, Tropik adalar turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları