Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bayern Münih’in yeni sponsoru Katar Havayolları

23 Şubat, 2018 | 12:23

Bayern Münih yeni sponsoru Katar Havayolları

Katar Havayolları, Şampiyonlar Ligi’nde salı günü temsilcimiz Beşiktaş’ı mağlup eden dünya futbolunun ünlü kulübü Bayern Münih’e sponsor oldu. Almanya havayolları şirketi Lufthansa ile 16 yıllık anlaşması sona eren Bayern Münih, Katar Havayolları ile 1 Temmuz 2018’den itibaren geçerli olacak sponsorlu anlaşmasına imza attı.

Katar Havayolları, Şampiyonlar Ligi’nde salı günü temsilcimiz Beşiktaş’ı mağlup eden dünya futbolunun ünlü kulübü Bayern Münih’e sponsor oldu. Almanya havayolları şirketi Lufthansa ile 16 yıllık anlaşması sona eren Bayern Münih, Katar Havayolları ile 1 Temmuz 2018’den itibaren geçerli olacak formaların kol sponsorluğuna sponsorluğu konusunda imzayı attı.

2011’den 2017’ye kadar İspanya‘nın ünlü takımı Barcelona’nın forma sponsorluğunu yapan Katar Havayolları 5 yıllık anlaşmayı bu sezon başı noktalamıştı.

Bayern Münih’in yeni kol sponsoru Katar Havayolları

Katar Havayolları ile kol sponsorluğu anlaşması imzalayan Bayern Münih’in pazarlama müdürü Andreas Jung, Katar Havayolları, kulübün uluslararası stratejisi için “çok iyi bir uyum” olduğunu açıkladı. Jung, Katar Havayolları’nın halihazırda Asya ve Amerika pazarında genişlediğini belirterek, “Bu durum bizim stratejimize uygun bir durum. Birlikte buralarda ortak stratejiler geliştirebileceğiz.” dedi.

Andreas Jung, Bayern Münih’in Katar Havayolları’yla olan işbirliğinin Katar şirketini Bayern’in “ana ortakları ve hissedarları” olan Deutsche Telekom, Addidas, Allianz ve Audi’nin ile aynı yerde olmayacağını belirtti.

Alman devinin Katar Havayolları ile yaptığı bu anlaşmadan yıllık yaklaşık 10 milyon euro gelir elde edeceği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayern Münih, Bayern Münih' Pazarlama Müdürü Andreas Jung, Bayern Münih'e sponsor, Katar Havayolları, kol sponsorluğu, Şampiyonlar Ligi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları