Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bauma China 2014 kapılarını açıyor

06 Kasım, 2014 | 19:03

2 yılda bir düzenlenen dünyanın en önemli iş makine ve ekipmanları fuarlarından Bauma China, 25-28 Kasım tarihlerinde kapılarını açıyor.

Çin’in dünya çapında en büyük fuarlarından olan Bauma China, 25-28 Kasım tarihlerinde Şangay’da düzenlenecek. İki yılda bir yapılan fuarda sektörün lider markaları son teknoloji ürünlerini tanıtacak.

2012 yılında 38 ülkeden 2718 katılımcıyı ve 180.000 civarında ziyaretçiyi bir araya getirmeyi başaran fuara, bu yıl daha fazla katılım bekleniyor.

Şangay Uluslarası Fuar Merkezi’nde 300.000 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek Bauma China, Asya’da en önemli inşaat fuarları arasında gösteriliyor. Dünyanın farklı bölgelerinden bir çok firmanın katılacağı fuarda, teknolojinin son ürünü iş makineleri ve ekipmanları ilk kez görücüye çıkacak.

Bauma China 2014 Fuar Turu İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bauma China, Bauma China 2014, Bauma China fuar, Bauma China turu, iş makine, iş makine fuarları, Şangay, Şangay çin, Şangay Fuar Merkezi, Şangay Uluslarası Fuar Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları