Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bauma China 2014 kapılarını açıyor

06 Kasım, 2014 | 19:03

2 yılda bir düzenlenen dünyanın en önemli iş makine ve ekipmanları fuarlarından Bauma China, 25-28 Kasım tarihlerinde kapılarını açıyor.

Çin’in dünya çapında en büyük fuarlarından olan Bauma China, 25-28 Kasım tarihlerinde Şangay’da düzenlenecek. İki yılda bir yapılan fuarda sektörün lider markaları son teknoloji ürünlerini tanıtacak.

2012 yılında 38 ülkeden 2718 katılımcıyı ve 180.000 civarında ziyaretçiyi bir araya getirmeyi başaran fuara, bu yıl daha fazla katılım bekleniyor.

Şangay Uluslarası Fuar Merkezi’nde 300.000 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek Bauma China, Asya’da en önemli inşaat fuarları arasında gösteriliyor. Dünyanın farklı bölgelerinden bir çok firmanın katılacağı fuarda, teknolojinin son ürünü iş makineleri ve ekipmanları ilk kez görücüye çıkacak.

Bauma China 2014 Fuar Turu İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bauma China, Bauma China 2014, Bauma China fuar, Bauma China turu, iş makine, iş makine fuarları, Şangay, Şangay çin, Şangay Fuar Merkezi, Şangay Uluslarası Fuar Merkezi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları