Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Batum’da yılbaşı eğlencesi bitmiyor

27 Aralık, 2016 | 12:06

batum-yilbasi

Gürcistan’ın tatil ve eğlence şehri Batum’da 25 Aralık’ta başlayan yılbaşı eğlencesi çeşitli etkinliklerle 3 Ocak’a kadar devam edecek. Bilindiği gibi Gürcistan ile Türkiye arasında vize muafiyeti anlaşması devam ediyor.

NationalTurk’ün haberine göre rock, funk, pop, folk ve alternatif müzik tutkunları, Salio, Young Georgian Lolitaz, DJ Ako Von Unten, Mellow, The Bearfox, Asea Sool, ARA ve diğer birçok grubu Batum’daki Europe Square’de dinleme fırsatı bulacak. 25 Aralık’ta başlayan etkinlik ve konserler 3 Ocak 2017’ye kadar devam edecek.

Meydanı şenlikli bir atmosfere kavuşturmak için yiyecek ve içecek standları ve eğlence noktaları ile açılan Yeni Yıl Köyü’nde çeşitli yarışmalar da düzenleniyor.

Etkinlikler kapsamında Noel Baba ile çocuklar için de özel eğlenceler düzenlenecek.

Türkiye ile Gürcistan arasında uygulanan vize muafiyeti anlaşması uyarınca Türk vatandaşları Gürcistan’a sadece nüfus cüzdanlarıyla gidebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Batum, Batum Yılbaşı, Batum yılbaşı eğlencesi, Gürcistan, Gürcistan Yılbaşı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları