Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Batum’da yılbaşı eğlencesi bitmiyor

27 Aralık, 2016 | 12:06

batum-yilbasi

Gürcistan’ın tatil ve eğlence şehri Batum’da 25 Aralık’ta başlayan yılbaşı eğlencesi çeşitli etkinliklerle 3 Ocak’a kadar devam edecek. Bilindiği gibi Gürcistan ile Türkiye arasında vize muafiyeti anlaşması devam ediyor.

NationalTurk’ün haberine göre rock, funk, pop, folk ve alternatif müzik tutkunları, Salio, Young Georgian Lolitaz, DJ Ako Von Unten, Mellow, The Bearfox, Asea Sool, ARA ve diğer birçok grubu Batum’daki Europe Square’de dinleme fırsatı bulacak. 25 Aralık’ta başlayan etkinlik ve konserler 3 Ocak 2017’ye kadar devam edecek.

Meydanı şenlikli bir atmosfere kavuşturmak için yiyecek ve içecek standları ve eğlence noktaları ile açılan Yeni Yıl Köyü’nde çeşitli yarışmalar da düzenleniyor.

Etkinlikler kapsamında Noel Baba ile çocuklar için de özel eğlenceler düzenlenecek.

Türkiye ile Gürcistan arasında uygulanan vize muafiyeti anlaşması uyarınca Türk vatandaşları Gürcistan’a sadece nüfus cüzdanlarıyla gidebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Batum, Batum Yılbaşı, Batum yılbaşı eğlencesi, Gürcistan, Gürcistan Yılbaşı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları