Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Batılı turistler için Küba rehberi

19 Şubat, 2015 | 09:07

Küba, dünyaca ünlü purosu, renkli insanları, klasik arabaları ve sokak müzisyenleriyle turistler için bir cennetten farksız.

Son günlerde ABD ve Küba ilişkilerinin yumuşaması gözleri Küba’nın üzerine çevirmiş durumda. İngiliz basını da batılı turistlerin Karayiplerin küçük ada ülkesi Küba’yı neden tercih ettiğini araştırdı.

Daily Mail gazetesi, her yıl binlerce turistin Küba’yı ziyaret ettiğine dikkat çeken ve özellikle ABD’li turistler için rehber niteliği taşıyan bir haber yayımladı.

Ülkeye has ürünlerin ve mekanların derlendği haberde, meşhur Küba purosu ülkenin en ayrıcalıklı ürünü olarak gösterildi. Gazete, başkent Havana’daki tarihi binalar ve sokaklarda Latin müziğinin ezgileriyle dinleyenleri büyüleyen müzisyenleri de Küba’nın vazgeçimezleri olarak değerlendirdi.

Ayrıca ticari sınırlamalar nedeniyle uzun yıllardır kullanımda olan klasik otomobiller de Küba’ya gitmek için geçerli bir sebep olarak gösterildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Küba, ABD Küba ilişkileri, klasik otomobiller, klasik otomobiller küba, Küba, küba arabaları, Küba Devrimi, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba Havana turu, Küba klasik otomobil, Küba Müzikleri, Küba puro, Küba Purosu, Küba Turu, Latin müziği, Latin müziği küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları