Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Batılı turistler için Küba rehberi

19 Şubat, 2015 | 09:07

Küba, dünyaca ünlü purosu, renkli insanları, klasik arabaları ve sokak müzisyenleriyle turistler için bir cennetten farksız.

Son günlerde ABD ve Küba ilişkilerinin yumuşaması gözleri Küba’nın üzerine çevirmiş durumda. İngiliz basını da batılı turistlerin Karayiplerin küçük ada ülkesi Küba’yı neden tercih ettiğini araştırdı.

Daily Mail gazetesi, her yıl binlerce turistin Küba’yı ziyaret ettiğine dikkat çeken ve özellikle ABD’li turistler için rehber niteliği taşıyan bir haber yayımladı.

Ülkeye has ürünlerin ve mekanların derlendği haberde, meşhur Küba purosu ülkenin en ayrıcalıklı ürünü olarak gösterildi. Gazete, başkent Havana’daki tarihi binalar ve sokaklarda Latin müziğinin ezgileriyle dinleyenleri büyüleyen müzisyenleri de Küba’nın vazgeçimezleri olarak değerlendirdi.

Ayrıca ticari sınırlamalar nedeniyle uzun yıllardır kullanımda olan klasik otomobiller de Küba’ya gitmek için geçerli bir sebep olarak gösterildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Küba, ABD Küba ilişkileri, klasik otomobiller, klasik otomobiller küba, Küba, küba arabaları, Küba Devrimi, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba Havana turu, Küba klasik otomobil, Küba Müzikleri, Küba puro, Küba Purosu, Küba Turu, Latin müziği, Latin müziği küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları