Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Basketbol ikonu Harlem İstanbul’da

14 Mart, 2014 | 14:50

harlem-grubu-istanbul Basketbolun dünyadaki en önemli ikonu Harlem’in iki ünlü basketbolcusu Flip White ve Moose Weekes 16 Mart Pazar günü Turkuazoo’da hayranlarıyla buluşuyor.

Forum İstanbul AVM’de yer alan Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo, 1927 yılında kurulan ve o tarihten bu yana 130 farklı ülkede 20.000’den fazla gösteri maçında spor ve eğlence dünyasını bir araya getiren The Original Harlem Globetrotters oyuncularıyla ziyaretçilerine müthiş bir sürpriz sunuyor.

The Original Harlem Globetrotters’ın 20 Nisan Pazar günü Ülker Sports Arena’da gerçekleştirecekleri muhteşem gösterinin öncesinde Harlem Globetrotters’dan 2 oyuncu, Moose Weekes ve Flip White 16 Mart Pazar günü saat 12.00-13:00 arasında Turkuazoo ziyaretçileri ile buluşarak imza dağıtacak.

Pamela Anderson, Jodie Foster, William Baldwin, Sharon Stone gibi ünlülerin de fanatiği olduğu The Original Harlem Globetrotters’ın tüm aile bireylerine, öğrencilere ve sporseverlere yönelik gösteri 20 Nisan Pazar günü saat 15.00’te, FB Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
FB Ülker Sports Arena, Flip White, Forum İstanbul AVM, Harlem, Harlem grubu, Jodie Foster, Moose Weekes, Pamela Anderson, Sharon Stone, The Original Harlem Globetrotters, The Original Harlem Globetrotters istanbul, Turkuazoo, Turkuazoo akvaryum, Ülker Sports Arena, William Baldwin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları