Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Basketbol Federasyonu’ndan THY’ye teşekkür etti

21 Eylül, 2010 | 17:13

Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Tobay, Başkan Danışmanı Yaşar Memati ve Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş, A Milli Takımın ana sponsoru Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’yu ziyaret etti.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), A Milli Takım ile 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın ana sponsoru Türk Hava Yolları’na teşekkür ziyaretinde bulundu. TBF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Tobay, Başkan Danışmanı Yaşar Memati ve Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile makamında bir araya geldi.

TBF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Tobay, THY’nin hem 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’na hem de A Milli Takıma verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Tobay, Hiç bir problem yaşanmadan tamamlanan şampiyona organizasyonunun sponsorların büyük katkısıyla gerçekleştiğini ve özellikle THY’nin 12 Dev Adam’a sağladığı desteğin Ay-Yıldızlılarımızın başarısında önemli bir etken olduğunu vurguladı.

TBF heyeti ziyaretinde Türk Hava Yolları’na basketbol topu ve Milli Takım forması hediye ederken, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da Federasyon heyetine uçak maketi armağan etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Basketbol Federasyonu, Basketbol Federasyonu Haberleri, Basketbol Federasyonu THY, THY, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Federasyonu Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları