Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkentte Latin Amerika rüzgarı esecek

10 Mayıs, 2013 | 14:56

Başkentte Latin Amerika rüzgarı esecek Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Latin Amerika ülkelerinin Ankara büyükelçilikleri, 13-19 Mayıs’ta “Latin Amerika Kültür Haftası” çerçevesinde etkinlikler düzenleyecek.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Latin Amerika kültürünün başkentte tanıtılacağı ve karşılıklı farkındalığın geliştirileceği etkinlikler kapsamında, Ankamall, Nata-Vega, Panora ve Armada alışveriş merkezlerinde fotoğraf sergileri açılacak ve Latin dans gösterileri sunulacak.

Latin Amerika sinemasının seçkin eserleri Cer Modern Sanatlar Merkezi’nde gösterilecek.

Kültür Haftası, Venezuelalı yazarların katılımıyla 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek, Latin Amerika Edebiyat Geleneği Konferansı’yla devam edecek.

Ekvatorlu piyanist Fernando Baez’in 16 Mayıs’ta Resim ve Heykel Müzesi’ndeki resitalinin ardından, 18 Mayıs’ta Ankamall Alışveriş Merkezi’nde dünya salsa şampiyonu Swing Latino figürlerini sergileyecek.

Etkinliklere katılmak isteyecek sinemaseverler için Gazi, Ankara, ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent üniversitelerinden ücretsiz servisler kaldırılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Ankara Turizm, Cer Modern Sanatlar Merkezi, Fernando Baez, Kültür Haftası, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Latin Amerika, Latin Amerika Kültür Haftası, latin amerika turları, latin amerika ülkeleri, Turizm Bakanlığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları