Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkentte Latin Amerika rüzgarı esecek

10 Mayıs, 2013 | 14:56

Başkentte Latin Amerika rüzgarı esecek Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Latin Amerika ülkelerinin Ankara büyükelçilikleri, 13-19 Mayıs’ta “Latin Amerika Kültür Haftası” çerçevesinde etkinlikler düzenleyecek.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Latin Amerika kültürünün başkentte tanıtılacağı ve karşılıklı farkındalığın geliştirileceği etkinlikler kapsamında, Ankamall, Nata-Vega, Panora ve Armada alışveriş merkezlerinde fotoğraf sergileri açılacak ve Latin dans gösterileri sunulacak.

Latin Amerika sinemasının seçkin eserleri Cer Modern Sanatlar Merkezi’nde gösterilecek.

Kültür Haftası, Venezuelalı yazarların katılımıyla 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek, Latin Amerika Edebiyat Geleneği Konferansı’yla devam edecek.

Ekvatorlu piyanist Fernando Baez’in 16 Mayıs’ta Resim ve Heykel Müzesi’ndeki resitalinin ardından, 18 Mayıs’ta Ankamall Alışveriş Merkezi’nde dünya salsa şampiyonu Swing Latino figürlerini sergileyecek.

Etkinliklere katılmak isteyecek sinemaseverler için Gazi, Ankara, ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent üniversitelerinden ücretsiz servisler kaldırılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Ankara Turizm, Cer Modern Sanatlar Merkezi, Fernando Baez, Kültür Haftası, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Latin Amerika, Latin Amerika Kültür Haftası, latin amerika turları, latin amerika ülkeleri, Turizm Bakanlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları