Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkent’te Latin Amerika Gastronomi Festivali

07 Mart, 2014 | 14:48

latin-amerika-gastronomi-festivali Başkent Ankara, “Latin Amerika ve Portekiz’in Renkleri ve Tatları” adlı gastronomi festivaline ev sahipliği yaptı.

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği’nin katkılarıyla Ankara’da düzenlenen festivale, Arjantin, Brezilya, Ekvator, Kolombiya, Küba, Meksika, Paraguay, Şili, Venezuela ve Portekiz büyükelçilerinin eşleri de katıldı.

Festivalden elde edilecek gelirin DMEDD eğitim fonuna aktarılacağını söyleyen DMED Derneği Başkanı ve Dışişleri Bakanı Yardımcısı Naci Koru’nun eşi Canan Koru, festivale katılan herkese teşekkür etti.

Koru, “Gelecek etkinliklerde birlikte çalışmayı istiyoruz. Dışişleri camiası olarak yaşadığınız zorlukları, mutluluklarınızı biliyoruz. Sizleri evimizde ağırlamaktan dolayı onurluyuz” ifadelerini kullandı.

Festivali düzenleyenler adına konuşma yapan Monica Alicia Espinosa Ramos ise, festivalin “Festival ile sadece 11 ülkenin yemeklerini tatmayacaksınız, aynı zamanda Latin Amerika‘daki 11 ülkenin geleneklerini de göreceksiniz. Bölgemiz birçok ırk ve kültürden yaklaşık 500 milyonluk bir nüfusu barındırıyor. Ülkelerimiz ortak değer ve yargılarına sahiptir” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Brezilya, Canan Koru, Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği, DMED Derneği, DMED Derneği Başkanı, Ekvator, Gastronomi Festivali, Kolombiya, Küba, Latin Amerika, Latin Amerika Gastronomi Festivali, Meksika, Monica Alicia Espinosa Ramos, Naci Koru, Naci Koru eşi, Paraguay, Şili, Venezuela,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları