Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkent’te Latin Amerika Gastronomi Festivali

07 Mart, 2014 | 14:48

latin-amerika-gastronomi-festivali Başkent Ankara, “Latin Amerika ve Portekiz’in Renkleri ve Tatları” adlı gastronomi festivaline ev sahipliği yaptı.

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği’nin katkılarıyla Ankara’da düzenlenen festivale, Arjantin, Brezilya, Ekvator, Kolombiya, Küba, Meksika, Paraguay, Şili, Venezuela ve Portekiz büyükelçilerinin eşleri de katıldı.

Festivalden elde edilecek gelirin DMEDD eğitim fonuna aktarılacağını söyleyen DMED Derneği Başkanı ve Dışişleri Bakanı Yardımcısı Naci Koru’nun eşi Canan Koru, festivale katılan herkese teşekkür etti.

Koru, “Gelecek etkinliklerde birlikte çalışmayı istiyoruz. Dışişleri camiası olarak yaşadığınız zorlukları, mutluluklarınızı biliyoruz. Sizleri evimizde ağırlamaktan dolayı onurluyuz” ifadelerini kullandı.

Festivali düzenleyenler adına konuşma yapan Monica Alicia Espinosa Ramos ise, festivalin “Festival ile sadece 11 ülkenin yemeklerini tatmayacaksınız, aynı zamanda Latin Amerika‘daki 11 ülkenin geleneklerini de göreceksiniz. Bölgemiz birçok ırk ve kültürden yaklaşık 500 milyonluk bir nüfusu barındırıyor. Ülkelerimiz ortak değer ve yargılarına sahiptir” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Brezilya, Canan Koru, Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği, DMED Derneği, DMED Derneği Başkanı, Ekvator, Gastronomi Festivali, Kolombiya, Küba, Latin Amerika, Latin Amerika Gastronomi Festivali, Meksika, Monica Alicia Espinosa Ramos, Naci Koru, Naci Koru eşi, Paraguay, Şili, Venezuela,

Turizm Yorumları

 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları