Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan Obama Roma’ da Papa Francis ile görüşüyor

27 Mart, 2014 | 13:00

Obama Roma Gezisi'nde Papa ile görüştü

ABD Başkanı Barack Obama Roma’ ya gitti. Obama Roma’ da resmi ziyarette bulunacak.

Barack Obama Brüksel’deki Avrupa Birliği-ABD Zirvesi çerçevesindeki temaslarını tamamlamasının ardından Vatikan ve İtalya’daki görüşmeler için dün akşam saatlerinde Roma Fiumicino Havalimanı’na ulaştı.

Obama sabah Vatikan’a giderek ruhani lider ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus ile görüştü

Obama’ yı Roma Havaalimanında ABD’nin Roma Büyükelçisi John Philips, Vatikan Büyükelçisi Ken Hackett tarafından karşılandı. Obama ABD Roma Büyülelçiliği rezidansı Villa Taverna’ya geçti.

Barack Obama’ yı Roma’da yoğun bir program bekliyor

Obama sabah Vatikan’a giderek ruhani lider ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus ile görüştü.

Obama Vatikan’ı en son 5 yıl önce 10 Temmuz 2009’da ziyaret etmiş ve dönemin Papası 16. Benediktus ile görüşmüştü. Obama ve Papa Franciscus görüşeceği konulardan bazıları “güncel uluslararası konular ile açlık, yoksulluk, sosyal eşitsizlik ve ekonomik modeller” belirtiliyor.

Obama, Vatikan’daki görüşmelerinin ardından İtalyan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quirinale’ye geçerek Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano ile görüşecek.

Obama Roma’ da Collesium (Kolezyum)’ u gececek

ABD Başkanı Obama resmi görüşmelerini tamamlamadıktan sonra Roma’ da gezilecek yerleri ziyaret ederek tarihi ve kültürel tur kapsamında Roma’nın simge yapılarından antik amfitiyatro Kolezyum’u ziyaret edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barack Obama Roma, Başkan Obama Roma, Obama Roma, Obama Roma gezisi, Obama Roma seyahati, Obama Vatikan, Roma, Roma Collesium, Roma gezilecek yerler, roma gezisi, roma seyahati, Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları