Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan Obama Roma’ da Papa Francis ile görüşüyor

27 Mart, 2014 | 13:00

Obama Roma Gezisi'nde Papa ile görüştü

ABD Başkanı Barack Obama Roma’ ya gitti. Obama Roma’ da resmi ziyarette bulunacak.

Barack Obama Brüksel’deki Avrupa Birliği-ABD Zirvesi çerçevesindeki temaslarını tamamlamasının ardından Vatikan ve İtalya’daki görüşmeler için dün akşam saatlerinde Roma Fiumicino Havalimanı’na ulaştı.

Obama sabah Vatikan’a giderek ruhani lider ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus ile görüştü

Obama’ yı Roma Havaalimanında ABD’nin Roma Büyükelçisi John Philips, Vatikan Büyükelçisi Ken Hackett tarafından karşılandı. Obama ABD Roma Büyülelçiliği rezidansı Villa Taverna’ya geçti.

Barack Obama’ yı Roma’da yoğun bir program bekliyor

Obama sabah Vatikan’a giderek ruhani lider ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus ile görüştü.

Obama Vatikan’ı en son 5 yıl önce 10 Temmuz 2009’da ziyaret etmiş ve dönemin Papası 16. Benediktus ile görüşmüştü. Obama ve Papa Franciscus görüşeceği konulardan bazıları “güncel uluslararası konular ile açlık, yoksulluk, sosyal eşitsizlik ve ekonomik modeller” belirtiliyor.

Obama, Vatikan’daki görüşmelerinin ardından İtalyan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quirinale’ye geçerek Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano ile görüşecek.

Obama Roma’ da Collesium (Kolezyum)’ u gececek

ABD Başkanı Obama resmi görüşmelerini tamamlamadıktan sonra Roma’ da gezilecek yerleri ziyaret ederek tarihi ve kültürel tur kapsamında Roma’nın simge yapılarından antik amfitiyatro Kolezyum’u ziyaret edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barack Obama Roma, Başkan Obama Roma, Obama Roma, Obama Roma gezisi, Obama Roma seyahati, Obama Vatikan, Roma, Roma Collesium, Roma gezilecek yerler, roma gezisi, roma seyahati, Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları