Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan Obama Roma’ da Kolezyum’ u gezdi

28 Mart, 2014 | 12:58

Obama Roma Turu

ABD Başkanı Obama İtalya’nın Başkenti Roma turunu sürdürürken Antik Roma’nın simgesi Gladyatör dövüşlerinin yapıldığı Kolezyum’u ziyaret etti  ve ” Olağanüstü ve inanılmaz ” olarak niteledi.

Obama Roma Turu esnasında resmi ziyaretlerin ve görüşmelerin ardından dünyanın en önemli antik tiyatrolarından bir tanesi olan Kolezyum’u ziyaret etti.

Dünya gündeminde etkileri devam eden Obama’nın İtalya Roma ziyareti Roma gezilecek yerlerini ziyareti ile devam ediyor. Obama Roma’ da gezilecek bir çok yer olduğunu,vakti yeteceği kadar tarihe tanıklık etmek istediğini beyan etti.

Başkan Obama'ya Kolezyum turu sırasında tarihi yapının sanat direktörü Barbara Nazzaro eşlik etti ve bilgi verdi

Obama Roma Kolezyum turu sırasında Kolezyum’un sanat direktörü Barbara Nazzaro eşlik etti ve tarihi yapı ile ilgili bilgiler verdi.

Obama-Kolezyum-Roma-2

Obama Kolezyum’ u  gezerken ” Kolezyum şu an kullandığımız beyzbol stadyumlarından daha büyük ” yorumunu yaptı. Ayrıca Kolezyum için  ABD Başkanı burası “İnanılmaz ve Olağanüstü ” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başkan Obama Roma, İtalya Roma, İtalya’nın Başkenti, İtalya’nın Başkenti Roma, Obama Roma, Obama Roma gezisi, Obama Roma Turu, Obama’nın İtalya Roma ziyareti, Roma, Roma gezilecek yerleri, roma gezisi, Roma Kolezyum, Roma Kolezyum turu, Roma Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları