Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan Obama Roma gezisini bitirdi

29 Mart, 2014 | 15:59

Obama Roma Turu

ABD Başkanı Obama İtalya’ nın Başketi Roma’ ya yaptığı gezisi dün bitirdi. Obama son olarak tarihi arena Kolezyum’ u ziyaret etmişti.

Barack Obama bir dizi görüşmede bulunmak ve tarihi yerleri görebilmek için geldiği Roma Turu‘ nı dün sonlandırdı. Obama Roma’ da en son Kolezyum’ u gezip hakkında bilgi edinerek hayranlığını dile getirmişti.

ABD Başkanı Barrack Obama için Roma’da olağanüstü güvenlik alındı. Öyle ki şehrin bir bölümü tamamen kapatıldı. Obama’nın Roma ziyareti öncesi kanalizasyonları bile kontrol ederken Polis ve İtalyan gizli servisi Obama’nın yol güzergahı boyunca herkesi ve her evi tek tek güvenlik aramasına tabi tuttu.

ABD Başkanı Obama Roma gezisinin ardında Ortadoğu’da.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barack Obama Roma, İtalya, İtalya Haberleri, Kolezyum, kolezyum foto galeri, kolezyum fotoğrafları, obama roma da, obama romada, Roma, roma barack obama, roma gezisi, Roma Kolezyum, roma obama,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları