Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan, Myrleia Antik Kenti üzerine yapılan AVM ile ilgili çağrı yaptı!

11 Eylül, 2018 | 12:55

Başkan, Myrleia Antik Kenti üzerine yapılan AVM ile ilgili çağrı yaptı!

Başkan, Myrleia Antik Kenti üzerine yapılan AVM ile ilgili çağrı yaptı. Özdilek Holding’in Mudanya’daki Myrleia Antik Kenti üzerine yapılan AVM ile ilgili Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz bir açıklama yaptı.

Özdilek Holding’in Myrleia Antik Kenti üzerine yaptığı AVM için imar barışından yararlandığı ve tapu kayıt belgesi aldığı belgesi aldığı belirtiliyor.

Başkan, Myrleia Antik Kenti üzerine yapılan AVM ile ilgili çağrı

Konuyla ilgili twitter hesabından açıklama yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanyamız’ın ilk kurulduğu yer olan 2700 yıllık Myrleia Antik Kenti’nin üzerine yapılan AVM’nin açılmaması için uzun yıllardır mücadele veriyoruz. Bir çok STK destekleriyle yanımızda ancak konu ülke gündemine yeterince taşınmıyor ve mücadelemiz Mudanyalılarla sınırlı kalıyor.” duyurusunda bulundu.

“Myrleia’yı dünyaya kazandıracağız”

Türkiye kamuoyuna ve Hüseyin Özdilek’e de çağrıda bulunan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Myrleia üzerindeki AVM için İmar Affı’ndan yararlanarak Yapı Kayıt Belgesi alan Hüseyin Özdilek’i tarihimize duyarlı olmaya tüm Türkiye’yi de yanımızda olmaya çağırıyorum. Biz mücadelemizi sonuna dek sürdüreceğiz. Ve sizlerin de desteğiyle Myrleia’yı dünyaya kazandıracağız.” ifadelerine yer verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AVM, Hayri Türkyılmaz, Hüseyin Özdilek, İmar Affı, Mudanya Belediye Başkanı, Myrleia Antik Kenti, Özdilek Holding,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları