Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başkan açıkladı… Vize merkezleri Dolapdere’ye geliyor!

19 Kasım, 2018 | 13:27

Başkan açıkladı... Vize merkezleri Dolapdere'ye geliyor!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, pasaportlara vizeleri veren merkezin Dolapdere’ye geleceğini açıkladı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ilçedeki yeni yatırımlarla ilgili bilgiler paylaştı. Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, vize merkezlerinin Dolapdere’ye geleceğinin bilgisini verdi.

Başkan açıkladı… Vize merkezleri Dolapdere’ye geliyor

Başkan Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu ile ilgili önemli bir yatırımın haberini verdi. Demircan yaptığı açıklamada, “Dolapdere aksımız da çok iyi bir noktaya geldi. Yeni oteller var. İBB’nin ilgili birimlerinden büyük bir bina var. Koç Grubu’nun yaptığı bir kültür merkezi var. Bir kaç otel açıldı.” ifadelerini kullandı.

“Bir de ilk duyuruyu buradan yapmış olayım.” diyen Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, “İstanbul’da bu vizeleri veren özel sektör var. O Dolapdere’ye geliyor. O geldikten sonra orası biraz daha kaynayacak. O yüzden yatırımcıların dikkatine. Dolapdere trend olacak” açıklamasında bulundu.

Beyoğlu ilçesindeki turizm potansiyeline de dikkat çeken başkan Demircan, yıllık 1.9 milyar dolar turizm cirosu alan Beyoğlu’nun, İstanbul’un toplam turizm gelirinin yüzde 40’ını oluşturduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediye Başkanı, Beyoğlu turizm, Dolapdere, ibb, koç grubu, Pasaport vize işlemleri, Turizm gelirleri, Vize merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları