Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan,New York’ta

17 Mayıs, 2012 | 09:55

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, temaslarda bulunmak üzere New York’a gitti.

Başbakan Yardımcısı Babacan, eşi Zeynep Babacan ve beraberindeki heyeti JFK Havaalanı’nda, Türkiye’nin BM Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ertuğrul Apakan, New York Başkonsolosu Levent Bilgen ve eşi Ayşe Bilgen karşıladı.

Babacan New York’ta BM Genel Kurulu’nda düzenlenecek ”2012 Yılında Dünya Ekonomisi ve Maliyesinin Durumu” konulu toplantının açılışında konuşma yapacak. Tüm gün sürecek toplantının ardından Babacan, basın mensuplarıyla da biraraya gelecek.

Babacan’ın New York’taki temasları kapsamında, Cumartesi günü düzenlenecek Türk Günü Yürüyüşü ve Festivali’ne de katılması, pazar günü New York’tan ayrılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Türk festivali, Ali Babacan, Ali Babacan Newyork, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Devlet Bakanı Ali Babacan, festival, Politika Haberleri, Türk Günü Yürüyüşü, Türkiye Politika Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları