Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başbakan Erdoğan’dan Finlandiya müjdesi

06 Ekim, 2009 | 14:05

Vanhanen ve Erdoğan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, IMF-Dünya Bankası Guvernörler Kurulu toplantılarının resmi açılış törenine katıldıktan sonra Finlandiya Başbakanı Matti Vanhanen ile İstanbul Ofisi’nde bir araya geldi.

Matti Vanhanen onuruna öğle yemeği veren Erdoğan, ardından meslektaşıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında Türkiye ve Finlandiya ilişkilerine değinerek iki ülke arasında özellikle turizm alanında işbirliğinde önemli yol katettiklerini belirtti.

Özellikle Finlandiya ve Türk Hava Yolları’nın (THY) gerçekleştirdiği işbirliği anlaşmaları sonrasında iki ülke arasındaki turizm hacminin arttığını ve önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelecek turist sayısının artmaya devam edeceğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Finlandiya, Finlandiya otelleri, Finlandiya tatili, Finlandiya Turları, Finlandiya’da gezilecek yerler, Helsinki, Matti Vanhanen, Matti Vanhanen İstanbul, Recep Tayyip Erdoğan, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turku, Turku otelleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları