Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başbakan Erdoğan, THY filosuna katılan yeni uçakları inceledi

30 Ekim, 2010 | 15:22

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Türk Hava Yolları’nın (THY) filosuna yeni katılan uçakları inceledi. Kokpite giren Erdoğan, pilottan uçak hakkında bilgi aldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, THY filosuna yeni katılan uçakların tanıtımı ve Türk Motor Bakım Ünitesi’nin açılış törenine katıldı. Tören öncesinde filoya yeni katılan Boeing 777-3000 ER ve A330-300 tipi uçakları inceleyen Erdoğan, yetkilerden uçaklar hakkında bilgi aldı. Erdoğan’a, uçakları incelemesi sırasında Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve THY Genel Müdürü Temel Kotil eşlik etti.

Kokpite giren Erdoğan, pilot koltuğuna oturdu. Uçakla ilgili pilota sorular yönelten Erdoğan, daha sonra yolcu koltuklarının rahatlığını kontrol etti. Mürettebatın yattığı bölümü de inceleyen Erdoğan, bir hostese, “Burada uyudun mu? Rahat mı?” diye sordu. Araya giren Bakan Binali Yıldırım da, “Rahat olursa hostesler uyanamaz.” esprisini yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başbakan Erdoğan, Başbakan Erdoğan THY Uçakları, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Tayyip Erdoğan THY Uçakları, THY filosuna katılan yeni uçakları inceledi, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, turizm gazete, turizm gazeteleri, Turizm Gazetesi, turizm tatil gazetesi, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları