Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başbakan Erdoğan Fas’a gitti

03 Haziran, 2013 | 13:00

Başbakan Erdoğan Fas'a gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan resmi temaslarda bulunmak üzere Fas’a gitti.

Başbakan Erdoğan’ı, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nden Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile diğer ilgililer uğurladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da Fas’a gitti.

Cumhurbaşkanı’ndan açıklama

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den, Gezi Parkı protestosuyla başlayıp tüm yurda yayılan olaylarla ilgili sağduyu çağrısı geldi.Gül, “Demokrasi sadece seçim var demek değildir” dedi.

Cumhurbaşkanı, “Türkiye demokrasi yolunda demokrasinin kurallarını çalıştıran bir ülke. Hukukun üstünlüğüne inanan bir ülke.Mahkemenin kararlarına üst mahkemelerde itiraz edilebildiği ve itiraz yollarının açık olduğu bir ülke. Dolayısıyla bütün bu kurallar batı demokrasilerindeki standartlar çerçevesinde olmaktadır. Önce bunun bilinmesini isterim tabiki.”şeklinde açıklama yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başbakan Erdoğan, Başbakan Erdoğan Fas, Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı açıklama, Erdoğan Fas ziyareti, Fas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları