Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başbakan Erdoğan Antalya’da

24 Ekim, 2009 | 12:59

Erdoğan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Antalya’ya gitti.

Saat 12.15 sıralarında ANA uçağı ile Antalya Havalimanı’na gelen Erdoğan’a Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker de eşlik ederken havaalanında geniş güvenlik önlemleri alındı.

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Zafer Çelik tarafından karşılanan Başbakan Erdoğan, konferansın gerçekleştirileceği Maritim Pine Beach Otel’e geçti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alaaddin Yüksel, Antalya, Antalya Haberleri, Emine Erdoğan, Maritim Pine Beach Otel, Mehdi Eker, Recep Tayyip Erdoğan, Tuğgeneral Zafer Çelik, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Zafer Çağlayan, Zafer Çelik,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları