Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy:”Turizmde iki sıra atladık”

02 Ekim, 2009 | 11:44

Başaran Ulusoy Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, ”Türkiye bütün dünyayı etkisi altına alan ekonomik krize rağmen, turizm liginde 2 sıra atladık” dedi.

Türkiye’nin dünya turizm liginde yarıştığı ülkelerden çok daha fazla avantaja sahip olduğunu ifade eden Ulusoy, Türkiye’nin en önemli avantajının insan sevgisi olduğunun altını çizdi.

Ulusoy, Türkiye’nin diğer bir önemli farkının da insan sevgisini gelenek ve görenekleriyle birleştirmesi olduğunu anlatarak, ”İnsan sevgisi bizde, tarih bizde, doğa bizde, başka ülkelerde bunları bir arada göremezsiniz” dedi.

Anadolu topraklarının zenginliklerinden bahseden Ulusoy:”Anadolu’da müthiş bir zenginlik var. Toprağı kazıyorsunuz tarih fışkırıyor. Baraj yapmaya kalkıyorsunuz Hasankeyf çıkıyor. Anadolu topraklarını çok ama çok iyi değerlendirmek zorundayız. Buraların turizme kazandırılması için hep birlikte çalışmalıyız. Anadolu insanı, Anadolu toprağı çok değerli, bu değerleri dünyaya tanıtma noktasında herkesin el birliğiyle çalışması gerektiğini düşünüyorum. Anadolu kesinlikle taşra değil. Taşra olan İstanbul ve İzmir’dir. Oralar göç ala ala taşra olmuş. Anadolu ise hala kendi benliğini muhafaza ediyor.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Haberleri, Başaran Ulusoy Seyahat Acentaları, Başaran Ulusoy Tursab, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türkiye Seyahat Acentaları, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye Seyahat Başaran Ulusoy, Tursab Başaran Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları