Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy Yunanistan Turizm Bakanını ziyaret etti

13 Mart, 2015 | 13:47

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan’ın yeni turizm bakanı Elena Kountoura’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura’ya Atina’da ziyaret etti. Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizm ve ekonomi alanındaki gelişmelerin değerlendirildiği ziyarette, halihazırda devam eden ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve TÜRSAB’ın bu alandaki faaliyetleri de görüşüldü.

Başaran Ulusoy ve Elena Kountoura, görüşme esnasında bu yıl 10 – 13 Aralık 2015 tarihlerinde 9’uncusu gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansına da ele aldılar.

Yunanistan Turizm Bakanı Diplomatik Danışmanı Michail Angelopoulos ve TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan da toplantıya katılanlar arasındaydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy açıklama, Başaran Ulusoy kimdir, Başaran Ulusoy yunanistan, Elena Kountoura, Elena Kountoura kimdir, Elena Kountoura turizm, Elena Kountoura yunanistan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan, Yunanistan Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları