Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy Yunanistan Turizm Bakanını ziyaret etti

13 Mart, 2015 | 13:47

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan’ın yeni turizm bakanı Elena Kountoura’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura’ya Atina’da ziyaret etti. Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizm ve ekonomi alanındaki gelişmelerin değerlendirildiği ziyarette, halihazırda devam eden ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve TÜRSAB’ın bu alandaki faaliyetleri de görüşüldü.

Başaran Ulusoy ve Elena Kountoura, görüşme esnasında bu yıl 10 – 13 Aralık 2015 tarihlerinde 9’uncusu gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansına da ele aldılar.

Yunanistan Turizm Bakanı Diplomatik Danışmanı Michail Angelopoulos ve TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan da toplantıya katılanlar arasındaydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy açıklama, Başaran Ulusoy kimdir, Başaran Ulusoy yunanistan, Elena Kountoura, Elena Kountoura kimdir, Elena Kountoura turizm, Elena Kountoura yunanistan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yunanistan, Yunanistan Turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları