Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy yeniden TÜRSAB Başkanı seçildi

07 Aralık, 2015 | 08:24

başaran ulusoy Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 22. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimde, Başaran Ulusoy yeniden başkan seçildi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulda, başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirleneceği seçimlerde, TÜRSAB Başkanlığı için Başaran Ulusoy, Emin Çakmak ve Firuz Bağlıkaya yarıştı.

Birliğin mevcut başkanı Başaran Ulusoy, “tecrübeye güvenin” sloganıyla, Çakmak “100 milyon turist” ve “100 milyar dolar gelir” vaadiyle, Bağlıkaya ise “değişim” vurgusuyla üyelerden destek istedi.

Sabah erken saatlerde başlayan oy kullanma işlemi, 17.00’de son buldu. Sandık başına giden 3 bin 783 üyenin bin 688’inin oyunu alan Ulusoy, yeniden TÜRSAB Başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazandı. Seçimde, adaylardan Bağlıkaya bin 14, Çakmak ise bin 60 oy aldı.

Başaran Ulusoy’un seçim sonrası açıklamaları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Tursab, Emin Çakmak, Firuz Bağlıkaya, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB Başkanlık Seçimi, TÜRSAB Genel Kurul, TURSAB Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları