Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy Türkiye turizmini değerlendirdi

10 Haziran, 2013 | 11:51

Başaran Ulusoy Türkiye turizmini değerlendirdi TURSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy,Kanal 24 televizyonunda canlı yayında Hakan Çelik ile Moderatör – Hafta Sonu programına konuk oldu.

Ulusoy, turizm ve müzeler ile alakalı bilgiler verdi.Bu seneki turizmi değerlendiren Ulusoy,geçtiğimiz yıllara göre turizmde büyük bir ilerleme kaydettiklerini belirtti.

“Türkiye artık bir Turizm ülkesi” diyen Ulusoy ülkenin turizm konusunda çok başarılı olduğunu ifade etti.Yatak ve yolcu kapasitesindeki büyük artıştan bahseden Ulusoy,son yıllardaki artan kongre turizminin önemini vurguladı.

Ulusoy,kongre alanında dünya sıralamasında sekizinci olduklarını açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Haberleri, Başaran Ulusoy Turizm, kongre, Kongre Turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları