Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy ”Turizm geliri 25,5 milyar dolar olacak”

29 Aralık, 2012 | 12:50

Tursab Basaran Ulusoy TÜRSAB Başkanı Ulusoy, 2013’te ülkeye gelecek turist sayısının 33 milyon, turizm gelirinin ise 25,5 milyar dolar olacağının tahmin edildiğini söyledi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy,2013 yılına ilişkin beklentilerini değerlendirirken, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde, TÜRSAB ve sektörün diğer kurum ve kuruluşları olarak, gerek yurt dışı gerekse yurt içi fuarlara katılarak, Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunulmasının hedeflendiğini bildirdi.

2013’te Türkiye’ye gelecek turist sayısının 33 milyon civarında, turizm gelirinin ise 25,5 milyar dolar seviyesinde olacağının tahmin edildiğini belirten Ulusoy, ”2013’ün en gözde yerlerinin Antalya bölgesi başta olmak üzere İstanbul, Muğla, Aydın ve Kapadokya bölgesi olacağı düşüncesindeyiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Turizm Haberleri, Turizm sektör haberleri, Turizm sektörü, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları