Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy, Temel Kotil ile görüştü

19 Haziran, 2014 | 16:44

Başaran Ulusoy, Temel Kotil ile görüştü TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, THY A.O. Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Doç.Dr. Temel Kotil ile toplantı yaptı.

Kotil ve  tüm mesai arkadaşları ile birlikte kahvaltıda biraraya gelen yöneticiler karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Güner, Disiplin Kurulu Üyesi Zeliha Sözüşen, IATA Komitesi Başkanı Moris Kasar, IATA Komitesi Üyesi İbrahim Koyunoğlu, IATA Komitesi Üyesi Ahmet Kozikoğlu gibi isimler de katıdı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
a Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Güner, Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Temel Kotil, Başaran Ulusoy Temel Kotil toplantı, Disiplin Kurulu Üyesi Zeliha Sözüşen, IATA Komitesi Başkanı Moris Kasar, IATA Komitesi Üyesi Ahmet Kozikoğlu, IATA Komitesi Üyesi İbrahim Koyunoğlu, Temel Kotil, Türsab, TURSAB Başkanı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları