Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy, Temel Kotil ile görüştü

19 Haziran, 2014 | 16:44

Başaran Ulusoy, Temel Kotil ile görüştü TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, THY A.O. Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Doç.Dr. Temel Kotil ile toplantı yaptı.

Kotil ve  tüm mesai arkadaşları ile birlikte kahvaltıda biraraya gelen yöneticiler karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Güner, Disiplin Kurulu Üyesi Zeliha Sözüşen, IATA Komitesi Başkanı Moris Kasar, IATA Komitesi Üyesi İbrahim Koyunoğlu, IATA Komitesi Üyesi Ahmet Kozikoğlu gibi isimler de katıdı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
a Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Güner, Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Temel Kotil, Başaran Ulusoy Temel Kotil toplantı, Disiplin Kurulu Üyesi Zeliha Sözüşen, IATA Komitesi Başkanı Moris Kasar, IATA Komitesi Üyesi Ahmet Kozikoğlu, IATA Komitesi Üyesi İbrahim Koyunoğlu, Temel Kotil, Türsab, TURSAB Başkanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları