Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy: İzmir kruvaziyer limanının yenilenmeye ihtiyacı var

30 Ekim, 2015 | 10:06

İzmir kruvaziyer limanı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir kruvaziyer limanının yenilenmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

TÜRSAB başkanı ve yeni döenm başkan adayı Başaran Ulusoy, İzmir Ticaret Odası (İZTO), TÜRSAB ve İzmir Büyükşehir Belediyesi destekleriyle düzenlenen Tourİzmir Zirvesi’nde konuştu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir’in büyük bir şehir müzesine, kruvaziyer limanının yenilenmesine, inanç ve sağlık turizminin geliştirilmesine ihtiyacı olduğunu söyledi.

İzmir’in insan sevgisinin doğa, tarih ve kültür ile birleştiği bir şehir olduğunu dikkat çeken Başaran Ulusoy, şehrin bu zenginliğinin turizme yansıtamadığını dile getirdi.

Bu potansiyelin kullanılması için bazı çalışmalar yapılması gerektiğini anlatan Başaran Ulusoy, “İzmir’de dev bir şehir müzesine, kruvaziyer limanının yenilenmesine, inanç ve sağlık turizminin geliştirilmesine ihtiyaç var. Antalya ve İstanbul turizmde marka oldu. İzmir hiçbir zaman moda olmadı. Biz İzmir’in üzerindeki tozu almak istiyoruz. Bunun için çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy izmir, İzmir Kruvaziyer, İzmir kruvaziyer limanı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları