Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy: İzmir kruvaziyer limanının yenilenmeye ihtiyacı var

30 Ekim, 2015 | 10:06

İzmir kruvaziyer limanı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir kruvaziyer limanının yenilenmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

TÜRSAB başkanı ve yeni döenm başkan adayı Başaran Ulusoy, İzmir Ticaret Odası (İZTO), TÜRSAB ve İzmir Büyükşehir Belediyesi destekleriyle düzenlenen Tourİzmir Zirvesi’nde konuştu.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir’in büyük bir şehir müzesine, kruvaziyer limanının yenilenmesine, inanç ve sağlık turizminin geliştirilmesine ihtiyacı olduğunu söyledi.

İzmir’in insan sevgisinin doğa, tarih ve kültür ile birleştiği bir şehir olduğunu dikkat çeken Başaran Ulusoy, şehrin bu zenginliğinin turizme yansıtamadığını dile getirdi.

Bu potansiyelin kullanılması için bazı çalışmalar yapılması gerektiğini anlatan Başaran Ulusoy, “İzmir’de dev bir şehir müzesine, kruvaziyer limanının yenilenmesine, inanç ve sağlık turizminin geliştirilmesine ihtiyaç var. Antalya ve İstanbul turizmde marka oldu. İzmir hiçbir zaman moda olmadı. Biz İzmir’in üzerindeki tozu almak istiyoruz. Bunun için çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy izmir, İzmir Kruvaziyer, İzmir kruvaziyer limanı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları