Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy, İsviçre İstanbul Başkonsolosu ile görüştü

26 Haziran, 2014 | 12:51

Başaran Ulusoy, İsviçre İstanbul Başkonsolosu ile görüştü TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İsviçre İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz ile biraraya geldi.

Öğle yemeğinde bir araya gelen Ulusoy ve Schmutz Kırgöz, ikili turizm ilişkilerini geliştirmeye yönelik görüşmelerde bulundular.

Söz konusu yemeğe ayrıca TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Gülberk Aşyapar ve Hukuk Bölümü’nden Av. Ayşe Didem Yılmaz katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Av. Ayşe Didem Yılmaz, Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Haberleri, Gülberk Aşyapar, İsviçre İstanbul Başkonsolosu, İsviçre İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz, İsviçre İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz, Monika Schmutz Kırgöz, Türsab, Tursab Başaran Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları