Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy’u ilk Ertuğrul Günay tebrik etti

07 Aralık, 2009 | 15:01

Başaran Ulusoy 6. kez TURSAB Başkanı seçilen Başaran Ulusoy’u ilk kutlayan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay oldu.

Bin 951 üyeden bin 317 kişinin oy kullandığı Genel Kurul’da Başkan Ulusoy oyların 974’ünü aldı. Başaran Ulusoy’un rakiplerinden Serhat Uslan 319, Cem Polatoğlu 268 oy aldı.

Başaran Ulusoy’un en yakın rakibi Serhat Uslan ise resmi sonuçlar açıklanmadan Ulusoy’u kutlayarak delegeleriyle birlikte seçim salonundan ayrıldı.

Başaran Ulusoy, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada “TÜRSAB beni kavga gürültü değil hizmet yapacaksın diye terbiye etti” dedi ve ekledi:”2 yıl daha başkanlığa devam edeceğim.Bizim sektörümüz bir ekip meselesi. Yamalı bohça işi değil. Ben burda tek başıma bu seçimi kazanmadım. 9 kişilik asil üyelerle değil arkamda 5 bin 500 kişilik TÜRSAB ordusunu görüyorum.”

TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy zaferini ‘Hey gidi hey Karadeniz ‘ müziği eşliğinde horon teperek kutladı. Daha sonra ise Ulusoy Ankara havası ile kolbastı oynadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Ertuğrul Günay, Başaran Ulusoy Haberleri, Başaran Ulusoy Tursab, Başkan Başaran Ulusoy, Cem Kanatoğlu Haberleri, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Haberleri, Serhad Uslan Haberleri, TURSAB Cem Kanatoğlu, TURSAB Serhad Uslan, Tursab Başaran Ulusoy, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları