Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy Alman turist grubunu ziyaret etti

15 Ocak, 2016 | 13:06

Başaran Ulusoy Alman turist grubunu ziyaret etti Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Sultanahmet’teki patlamda olay anında orada olan Alman turist grubunu ziyaret etti.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, 12 Ocak 2016 tarihinde Sultanahmet Meydanı’nda meydana gelen patlama sırasında orada bulunan Alman turist grubunu konakladıkları otelde ziyaret ettti.

Almanya Büyükelçiliği ve Almanya Başkonsolosluğu yetkililerinin de bulunduğu otelde, Başkan Başaran Ulusoy gerek Büyükelçilik ve Konsolosluk yetkilileri gerekse Alman firma sahibi ve tüm turistlerle bire bir görüşmede bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Sultanahmet, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet meydanı patlama, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları